Abdest Alırken Vesveseden Nasıl Kurtulunur

3 Kasım 2012 admin Yorum Yok
Bu makaleler; yazmakta.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Rüya tabirleri, Trend Moda, Trend Elbiseler, Abiye Modelleri, Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Bugün Alırken hakkında bilgileri aktarmak istiyorum. Abdest Alırken Vesveseden Nasıl Kurtulmak İçin Ne Yapmalı


Abdest Alırken Geliyor Nasıl Kurtulurum

Çoğu müslümanın aklına abdestte ve namazda vesvese gelir. Peki bundan kurtulmak mümkün mü? İŞte cevabı:

Vesvese, şeytanın verdiği zararlı olan şüphedir. Vesvese etmek günahtır. Vesveseden kurtulmak için; hangi meselede vesvese ediliyorsa dinimizin o konudaki hükmünü öğrenmek ve iyi bilmektir. İyi bilen kesinlikle vesvese etmez.

Vesvese, dua ve zikir ile de azalıp yok olur. Bunun için, vesvese gelince, hemen Allahü teâlâyı anmalı, istigfar, salevat ve dua okuyarak şeytanı uzaklaştırmaya çalışmalı! Şeytanın vesvesesinden kurtulmak için, her gün şu duayı da okumak iyidir:

(Ya Allah-ür-rakib-ül-hafiz-ür-rahim. Ya Allah-ül-hayy-ül-halim-ülazim-ür-rauf-ül-kerim. Ya Allah-ül-hayy-ül-kayyüm-ül-kaimü alâ külli nefsin bima kesebet, hul beyni ve beyne adüvvi!) Abdest Alırken Vesveseden Nasıl Kurtulunur ilgili ve genel bilgileri güncellenen www.yazmakta.com/ sayfalarında kapsamlı olarak bulabilirsiniz.Gelen Aramalar: abdestte vesvesesinden kurtulmak


Benzer İçerikler

Yorum Yok

  1. ATLAS diyor ki:

    37-41″: Hal 31-35 “: Hal brp?”: Ekonomi banyak bgt !! “: Ada pr ga?”: Gk ci woo:p “

  2. hasan diyor ki:

    Mehmet Ali Alabora;1 Aralıkta” Mi Minör” Adında Bir Oyun Sergileyeceğiz,Bunu Sosyal Medya ile Entegre Edeceğiz.Bu Dünya da Bir İlk.

Bir Cevap YazınTrend Moda - Trend Elbiseler - Abiye Modelleri- Tatil Yerleri

image