Skypede Kişi Ekleme

12 Ekim 2012 admin Yorum Yok
Bu makaleler; yazmakta.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Rüya tabirleri, Trend Moda, Trend Elbiseler, Abiye Modelleri, Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Kişi Ekleme hakkında aradığınız bilgileri kapsamlı olarak bulabilirsiniz. Kişi Ekle


Skypede Kişi Nasıl Eklenir

Kişi listenize amacıyla arkadaşlarınızı bulmak için Kişiler menünüzden kullanıcılarını ara seçeneğini seçin ya da Kişi listenizin sol köşesindeki Kişi ekle düğmesine tıklayın.

Arkadaşlarınızı adıyla ya da Kişisel Profillerinde gösterilen herhangi bir başka bilgi ile arayabileceğiniz yeni bir arama penceresi açılacaktır. Kişi listenize bir arkadaş eklemek için arama sonuçlarından adını seçin ve Ekle düğmesine tıklayın.‘ı ilk açışınızda kişi listenizde Test Araması adlı bir kişi olacaktır. Bu otomatik test robotunu kulaklık setinizin, hoparlörlerinizin ve/veya mikrofonunuzun düzgün çalışıp çalışmadığını test etmek için arayabilirsiniz.

, çevrimiçi durumunuzu yalnızca sizin izin verdiğiniz kişilere göstererek gizliliğinizi korur. Kişi listenize yeni bir kişi eklemek istediğinizde bir İzin Talebi göndermelisiniz. Diğer kişi isteğinizi kabul ettiğinde ona çağrı yapabilir ya da onunla yazılı mesajlaşabilirsiniz.

Alıntıdır Skypede Kişi Ekleme ilgili ve genel bilgileri güncellenen sayfalarda kapsamlı olarak bulabilirsiniz.Gelen Aramalar: skype kişi eklemeskype arkadaş eklemeskype kısı nasıl eklenırskype kişi ekleyemiyorumskype de kişi eklemeskype nasıl arkadaş eklenirskypede kişi eklemeskype nasıl kişi eklenirskype ta kişi eklemeskype da kişi ekleme


Benzer İçerikler

Yorum Yok

  1. AKSU diyor ki:

    cemaatçi galiba bu öğrenci? :)

Bir Cevap YazınTrend Moda - Trend Elbiseler - Abiye Modelleri- Tatil Yerleri

image