Skype İle Nasıl Konuşulur

24 Ekim 2012 admin 1 Yorum
Bu makaleler; yazmakta.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Rüya tabirleri, Trend Moda, Trend Elbiseler, Abiye Modelleri, Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Size Skype İle Nasıl Konuşulur hakkında bilgileri aktarmak istiyorum. Skype İle Nasıl Konuşuluyor


Skype İle Nasıl Konuşma Yapılır

Kişi listenizden bir Skype adı seçin ve yeşil Çağrı düğmesine tıklayın . Seçeneklerinizi nasıl ayarladığınıza bağlı olarak, kişi listenizdeki ya da arama sonuçlarındaki bir Skype Adına çift tıklayarak da çağrı yapabilirsiniz.

Kişi listenizdeki ya da arama sonuçlarındaki bir Skype Adına sağ tuşla ya da Ctrl tuşuna basılı tutarak tıklayıp Çağrı Başlat seçeneğini seçebilirsiniz. İsterseniz açılır menü tuşuna tıklayıp Çağrı Başlat seçeneğini seçebilirsiniz.

Adres çubuğuna arkadaşınızın adını yazıp Enter tuşuna basabilirsiniz.
Kişi listenizden bir Skype Adı seçebilir ve Kişiler” menüsünden Çağrı Başlat seçeneğini seçebilirsiniz.

Bir Skype çağrısı başlattığınızda yeni bir pencere belirecektir. Pencere, kimi aradığınızı ve çağrı sürenizi gösterir. Çağrıyı Kapat tuşu ile kapatabilir, “Beklet” tuşu ile beklemeye alabilir Sustur tuşu ile sesini kapatabilirsiniz.

Aynı zamanda normal telefonlara ve cep telefonlarına gerçekten ucuz tarifelerle çağrı yapabilmek için SkypeOut da kullanabilirsiniz. Skype İle Nasıl Konuşulur ilgili ve genel bilgileri güncellenen www.yazmakta.com/ sayfalarında kapsamlı olarak bulabilirsiniz.Gelen Aramalar: skype ile nasıl konuşulurskype de nasıl konuşulurskype nasıl görüntülü konuşulurskype nasıl konusulurskype de nasıl görüntülü konuşulurskype ile nasıl görüntülü konuşulurskypeden nasıl konuşulurskype nasıl görüşülürskype ile nasıl görüşülürskype den nasıl konuşulur


Benzer İçerikler

1 Yorum Mevcut

  1. AHUNAZ diyor ki:

    15 kanka yarın cennet mahallesinde in,turizm otelcilik nerde diye sor.

  2. RÜŞTÜ diyor ki:

    Sssssttttt!! ?(ü?ü?) RT 027: android dududuu :3 JonathanFerdyan: Galaxy Note II ?(ü?ü?)”

  3. BARIŞ diyor ki:

    Oof telefon yine kapanıp açılıyor

Bir Cevap YazınTrend Moda - Trend Elbiseler - Abiye Modelleri- Tatil Yerleri

image