Skype İle Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

24 Ekim 2012 admin 1 Yorum
Bu makaleler; yazmakta.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Rüya tabirleri, Trend Moda, Trend Elbiseler, Abiye Modelleri, Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Sizlere İle Nasıl Yapılır hakkında bilgileri aktarmak istiyorum. Skype’de Konuşma Nasıl Olur


Skype’de Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır

Yüz yüze görüşebilecekken neden sadece konuşasınız? Avustralya’daki ailenize, İspanya’daki arkadaşlarınıza ya da Japonya’daki iş arkadaşlarınıza ücretsiz görüntülü çağrı yapın.

Skype ile görüntülü görüşme yapmak için ilk önce Web kameranızın, mikrofonunuzun ve kulaklığınızın bağlı olduğuna emin olun. Ana menüdeki “+” ibaresinin bulunduğu add a Contact ibaresine dokunun: Eklemek ve Skype üzerinde görüşme yapmak istediğiniz yakınınızla ilgili iletişim verilerini girin. Karşı tarafa onay isteği yollanacak ve isteğiniz kabul edilirse, yakınınız listeye eklenecek.

Contacts bölümünü inceleyin. Listenize eklediğiniz Skype üyesi çevrim içi konumdaysa, çağrı uygulamasını başlatın. Bunu yapmak için gereken tek şey, ismin üzerine çift tıklamak. Karşı tarafın bilgisayarına giden uyarı, telefon zili şeklinde duyulacak. Karşı taraf sizinle görüşmek isterse, siz de zil sesi duyacaksınız. Skype İle Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ilgili ve genel bilgileri güncellenen www.yazmakta.com/ sayfalarında kapsamlı olarak bulabilirsiniz.Gelen Aramalar: skype görüntülü konuşma nasıl yapılırskype de görüntülü görüşme nasıl yapılırskype da goruntulu konusma nasil yapilirskype ile görüntülü konuşma nasıl yapılırskype de görüntülü konuşma nasıl yapılırskype den görüntülü konuşma nasıl yapılırskype de goruntulu arama nasil yapilirskype goruntulu konusma nasil olurskype görüntülü konuşma nasılskype görüntülü görüşme nasıl yapılır


Benzer İçerikler

1 Yorum Mevcut

  1. ATABERK diyor ki:

    edebiyat dersinin konuları bildigin tarih konuları ya. edebiyat yerıne tarih dersi işlesek bi fark olmaz yani

  2. ÖZGÜR diyor ki:

    BHY İçin Yeni Bir Ortaklık Teklifi Daha Yapıldı – Turizm Trend

Bir Cevap YazınTrend Moda - Trend Elbiseler - Abiye Modelleri- Tatil Yerleri

image