Kirpik ve kaşları uzatmanın sırrı?

21 Ekim 2012 admin 1 Yorum
Bu makaleler; yazmakta.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Rüya tabirleri, Trend Moda, Trend Elbiseler, Abiye Modelleri, Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


ve kaşları uzatmanın sırrı? hakkında aradığınız bilgileri kapsamlı olarak bulabilirsiniz. Kirpik ve kaşları uzatmanın sırrı?
Kirpik ve kaşları
Kirpik ve kaşları nasıl uzatabiliriz
,
Güzelliğin baş tacı kaşlar ve kirpiklerdir. Bir başka ifadeyle, güzelliğin can alıcı rengidir kaşlar ve kirpikler. Çekici, sık ve canlı kirpiklere ve kaşlara sahip olmak aslında oldukça kolay.

Kaşlarınız ve döküldü ve azaldı ise, aşağıda yöntem çok işinize yarayacak. Bu yöntem sayesinde, kaşlarınız gürleşecek, uzayacak.

Kaş ve kirpik uzatmak için gerekli malzemeler:

• Ceviz yağı.
• Sarımsak yağı.
• Fındık yağı.

Hazırlanışı ve kullanım tarifi:

Yukarıda verilen yağların tamamını, eşit miktarda karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı, gece yatarken, kaşlarınıza ve kirpiklerinize sürün. Düzenli olarak kullanın.

Malzemelerde sayılan yağları, kendi evinizde hazırlamanız da mümkün. Bunun için, ceviz içi, susam, fındık içi, badem içi, sarımsak yağı ve zeytinyağı kullanmanız gerekir. Zeytinyağı ve sarımsak yağı hariç bütün malzemeleri mikserde krema haline gelene kadar çekin. Bu karışımı bir kavanoza veya şişeye boşaltıp üzerine zeytinyağı ve sarımsak yağı ilave edip iyice karıştırın. Bu karışımı arada bir çalkalayın.

Sarımsak yağını evde yapmak için; 1 baş sarımsağı, kabuklarını soymadan, 5 dakika haşlayın. Haşlanan sarımsakların kabuklarını soyup, ezdikten sonra, bir parça tülbentten geçirip suyunu çıkarın. Kokusuz bir sarımsak yağı elde etmiş olacaksınız. Kirpik ve kaşları uzatmanın sırrı? ilgili ve genel bilgileri güncellenen sayfalarda kapsamlı olarak bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ten Rengini Açan Maske başlıklı makalemizde beyazlatan maske, cilt aydınlatma ve cilt bayazlatan maske formülü hakkında bilgiler verilmektedir.Benzer İçerikler

1 Yorum Mevcut

  1. avarel diyor ki:

    Ordu?da Köylülere Turizm Eğitimi

Bir Cevap YazınTrend Moda - Trend Elbiseler - Abiye Modelleri- Tatil Yerleri

image