Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

26 Ağustos 2012 admin Yorum Yok
Bu makaleler; yazmakta.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Rüya tabirleri, Trend Moda, Trend Elbiseler, Abiye Modelleri, Tatil Yerleri, Tatil Mekanları ve tüm konularda düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Rüyada doğum yapmak, rüya gören kişi açısından müjde ile yorumlanır. Kimi zaman rüyayı gören kişi için yeni bir iş kurmaya, yenilikler yapmaya ya da müjdeli, sevinçli bir haber alacağına yorumlanır. Kimi zaman ise kısmet ve bereket ile yorumlanmaktadır. Rüdaya doğum yapmak ile ilgili diğer yorumlar şu şekildedir.


-Bir kadının doğum yaptığını ve bir ; üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.
-Erkek, rüyada eşinin erkek çocuğu dünyaya getirdiğini görmesi; uzun süreli devam eden bir sıkıntı veya zorluğun sonrasında feraha ereceği ve menfaat elde edeceği ile yorumlarınır. Erkek, ; bu menfaatin daha çok olacağına yönelik yorumlanır.
- ; eğer bebeği gördüyseniz menfaat elde edeceğinize ve birçok dert ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır.

Gelen Aramalar: rüyada doğum yapmakrüyada doğum yaptığını görmekr?ya tada do?um yapt???n? g?rmekrüyada doğum yapacağını görmekrüyada erken dogum yaptıgını görmekrüyada eşinin doğum yaptığını görmekrüyada karısının doğum yaptığını görmekrüyada erken doğum yapmakruyada dogum yaptigini ını görmekrüyada çok kolay doğum yaptığını görmek


Benzer İçerikler

Yorum Yok

 1. AYŞEN diyor ki:

  Kimlik kontrolu uykumu acti

 2. ALGIN diyor ki:

  BU ŞİYİRİ BİLMEYEN, EDEBİYATTAN ANLIYORUM DEMESİN. GERÇEKTEN EDEBİYAT DüNYASINDA FIRTINALAR KOPARMIŞTI.

 3. sibel diyor ki:

  iyi geceler Güzellik ********

 4. BAHA diyor ki:

  Harem dizisindeki Abide de harbiden güzellik abidesi mk :)

Bir Cevap YazınTrend Moda - Trend Elbiseler - Abiye Modelleri- Tatil Yerleri

image